SEDAMNAESTA TRKA „ZA SREĆNIJE DETINJSTVO“: PRVE MEDALJE ZA BUDUĆE ATLETIČARE

  08 oktobar 2016

Stana Marković, predsednica Skupštine opštine, otvorila je danas, na Gradskom stadionu u Hašimbegovića Polju, tradicionalnu „Trku za srećnije detinjstvo“ koju, povodom Dečije nedelje, organizuuje Crveni krst Prijepolja u saradnji sa osnovnim i srednjim školama.

Zbog hladnoće na krosu nisu učestvovali predškolci iz Dečijeg vrtića „Miša Cvijović“, ali su simpatije publike pobrali učenici nižih razreda osnovnih škola.

IMG 3116

U osam trka, po četiri za devojčiuce i dečake, dominirali su učenici Osnovne škole „Svetozar Marković“ iz Brodareva kojima su pripala gotovo sva prva mesta a neretko su na pobedničkom postolju uglavnom bili samo Brodarevci.

IMG 3119

REZULTATI

I RAZRED, devojčice: Erna Sinančević Brodarevo, Adna Gojak Brodarevo, Derviša Rovčanin Brodarevo

I RAZRED, dečaci: Arvin Lukač, Kolovrat, Zahir Musić, Prijepolje, Emir Malagić, Bostani

II RAZRED, devojčice: Alida Jusufović Brodarevo, Dunja Nisić, Prijepolje, Medina Bjelak, Brodarevo

II RAZRED, dečaci: Ermin Sinančević, Brodarevo, Belmin Sinančević, Brodarevo, Veljko Svičević, Kolovrat

III RAZRED, devojčice: Sara Baković, Kolovrat,Šejla Balićevac, Brodarevo, Amira Dautović, Brodarevo

III RAZRED, dečaci: Belmin Dautović, Brodarevo, Dino Fazlić, Bostani, Alen Jusufović, Brodarevo

IV RAZRED, devojčice: Sabina Cama, Brodarevo, Almina Rovčanin, Brodarevo, Anja Kijanović, Kolovrat

IV RAZRED, dečaci: Adi Zaimović, Bostani, Ajlan Zeković, Brodarevo, Edin Mehović, Prijepolje

U takmičenju učenika viših razreda osnovnih škola do izražaja su došli i predstavnici drugih osnovnih škola, mada su Brodarevci i u ovoj konkurenciji imali zapaženo učešće.

IMG 3136

REZULTATI:

V RAZRED, učenice: Nina Špica, Prijepolje, Nerma Gojak, Kolovrat, Nikolina Pejatović, Prijepolje

V RAZRED, učenici: Nemanja Ivezić, Ivanje, Marko Čović, Kolovrat, Dženan Žunić, Brodarevo

VI RAZRED, učenice: Ajla Kriještorac, Brodarevo, Azra Hadžiavdić, Prijepolje, Iva Popović, Prijepolje,

VI RAZRED, učenici: Mahir Kajević, Amer Ćosović, Velika Župa, Sanin Preljević, Prijepolje,

VII RAZRED, učenice: Marijana Čočović, Prijepolje, Amina Tumbul, Prijepolje, Sofija Slović, Prijepolje

VII RAZRED, učenici: Hamed Kajević, Brodarevo, Djordje Divac, Prijepolje, Nikola Kuveljić, Bostani

VIII RAZRED, učenice: Azra Rovčanin, Brodarevo, Adila Bjelak, Brodarevo, Dženana Kahrović, Kolovrat

VIII RAZRED, učenici: Haris Kajević, Velika Župa, Dino Kadušić, Brodarevo, Luka Dragojlović, Prijepolje

Srednjoškolke i srednjoškolci su imali ukupno četiri trke. Izrazitu dominaciju su pokazali učenici ETŠ koji su osvojili najviše medalja.

IMG 3145

REZULTATI:

I-II razred, UČENICE:

Aneta Topisirović, ETŠ, Andrea Popadić, Gimnazija, Denisa Mujezinović, ETŠ

I-II RAZRED, učenici:

Maid Bjelak, ETŠ, Eldin Alomerović, ETŠ, Stefan Petrić, ETŠ

III-IV RAZRED, učenice:

Suzana Tošić, ETŠ, Julijana Babić, ETŠ, Aida Saliagić, ETŠ

III-IV RAZRED, učenici:

David Nestorović, Gimnazija, Kenan Zeković, ETŠ, Veljko Vujašević, ETŠ  

M.M.M.

Muharem Mutabdzija

Muharem Mutabdzija,

Glavni i odgovorni urednik nedeljnog lista "Polimlje".

Marketing

kasic markica1

jkp lim

jkp lim

es komerc mala1

Baner oglasavanje

Vesti dana

Tag Cloud

MiniCalendar

mart 2020
npusčps
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Kursna lista

 

Broj poseta sajta

4644890
Danas
Juče
Ove sedmice
Ovog meseca
Prošlog meseca
Ukupno
1966
6269
2632
144041
136178
4644890

Vaš IP: 3.209.10.183
2020-03-30 10:21