donacija

Sport

Rukometašice Ekonomsko – trgovinske škole osvojile su drugo mesto, dok je muška ekipa bila treća.

Emina Mujezinović i Aldin Planić, danas „zablistali" na takmičenju u Kraljevu

„Циљ нам је  да се што више малишана укључи у спортске активности и почне да развија однос према здравим стиловима живота“ каже Аднан Мушкић, тренер „Школице спорта“.

Sva takmičenja će se održati od 12 do 20 časova na Sportskim terenima u školskom kompeksu u novom delu grada, gde će uveče od 21 čas početi i koncert čuvenog benda Crvena jabuka.

U finalnom takmičenju Bundeslige, Prijepoljka Adela Helić sa svojim klubom SC Postdam, osvojila je srebrnu medalju.

Prijepolje se izborilo da bude domaćin četiri najbolje ekipe Regionalnog košarkaškog saveza Zapadne Srbije na finalnom turniru “F4” 28. i 29. maja.

Председник општине Владимир Бабић са сарадницима, примио је јуче одбојкашице ОК „Трендтекс“ и тренера Денијала Мезилџића и честитао им на новом спортском успеху, уласку у Другу лигу.

Прва 2 милиона донације деблокирали клуб, чекају се ургент још 2,5 обећана милиона за нормално функционисање ФК. „Полимље“.

Pobedom u Beogradu nad ekipom Karaburme, Prijepoljke završile sezonu na 4 mestu, svega 4 boda zaostatka za prvoplasiranim Vrščankama.