56 МОСИ СОКОЛАЦ 2019:JОШ ДВЕ АТЛЕТСКЕ МЕДАЉЕ ЗА ПРИЈЕПОЉЕ

05 jul 2019

Тај број је већ сада премашен јер су у екипним спортовима у прилици да освојер медаљу све екипе изузев женске одбојке и планинара

Саима Мурић је после бронзе на 800 метара освојила сребро на 1500 метара! Злато је поново освојила Бјелопољка Слађана Перуновић али је Мурићка заостала тек 18 стотинки и резултатом 4 минута и 30 секунди стигла друга на циљ. Тиме је истакла озбиљну кандидатуру за најуспешнијег учесника Игара из екипе Пријепоља.

II 2

Тарик Хаџалић је скоком од 180 центиметара уз мањи број покушаја освојио бронзу испред Мирослава Бојовића из Севојна који је прескочио исту висину. Други је Душко Марић са Сокоца (185 центиметара) а убедљиво први Божидар Марковић из Бајине Баште са 200 центиметара.

II 1

-Број медаља ће бити значајно увећан после данашњих и сутрашњих финалних сусрета у екипним спортовима, рекао је за наш сајт вођа екипе Пријепоља Милован Милићевић. Наиме, све екипе осим одбојкашица и планинара су у финалним групама тако да ће наш биланс бити још бољи, рекао је он.