donacija

ATLETIČARIMA AK. POLETA PET MEDALJA: USPEH U JUNIORSKOJ I PIONIRSKOJ KONKURENCIJI

23 jun 2022

Na Prvenstvu Centralne Srbije za juniore/ke i pionire/ke, održanom u Kruševcu, atletičari Prijepolja osvojili su 5 medalja.

Prvaci Centralne Srbije su: Sanin Preljević u skoku uvis sa preskočenom visinom od 195 centimetara i Emina Mujezinović u bacanju kugle sa daljinom od 11,1 metar.
Srebrne medalje osvojili su: Maid Preljević u skoku uvis sa visinom od 190 centimentara, Harun Inajetović na 60 metarakoje je istrčao  u vremenu od 8,09 sekundi.
Haris Zaimović bacio je kuglu 12,18 metara i osvojio bronzanu medalju.
Četvrto mesto zauzeo je Kemo Mujezinović u bacanju kugle.

polet 1
Sara Baković na 60 metara, Marko Bezarević u bacanju kugle i Dejan Pušica u skoku u dalj su zauzeli peto mesto.
Na istom takmičenju, Emir Rovčanin je učestvovao van konkurencije u skoku u vis gde je preskočio visinu od 212 centimetara.